Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Pompa wody Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 pompa wodna

Pompa wody silnika Iseki E3AF1, który znalazł zastosowanie w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach i maszynach budowlanych.

Pompa wody Isuzu 3AF1

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Isuzu 3AF1.

Sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E3AF1 np.: termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

 

Czy wiesz, że…

Pod deską rozdzielczą oraz w tylnej części kabiny samochodu są umiesz­czone cztery lampy oświetlenia wnętrza z wyłącznikami. Lampy, znajdu­jące się po jednej stronie samochodu, zapalają się po otwarciu drzwi tej strony pojazdu. Stosowane są żarówki rurkowe 12 V 5 W. W celu ich wymiany należy wyjąć oprawkę kompletną, podważając klosz końcem wkrętaka. Schowek na desce rozdzielczej oświetla lampka bez klosza z żarówką o trzonku bagnetowym 12 V 5 W, włączana wyłącznikiem przyciskowym działającym po otwarciu pokrywy schowka. W bagażniku znajduje się lampa z kloszem i żarówką 12 V 5 W. Pod deską rozdzielczą z lewej strony jest umieszczone gniazdo lampy przenośnej. Ponadto przy użyciu 8 żarówek 12 V 1,2 W jest oświetlony zestaw wskaź­ników, 3 żarówek o takiej samej mocy symbole nagrzewnicy, jednej żarówki 12 V 4 W gniazdo zapalniczki. Lampy oświetlenia wnętrza i gniazdo lampy przenośnej są zasilane przez bezpiecznik Mbezpośrednio z akumulatora. Napięcie do pozostałych od­biorników oświetleniowych jest doprowadzone przez wyłącznik zapłonu i “wyłącznik oświetlenia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex