Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Pompa paliwa Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 pompka paliwa

Pompa paliwa do silnika Iseki E3AF1, który pracuje w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy oraz koparkach.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3AF1 dostępne od ręki.

Pompa paliwa Isuzu 3AF1

Pompa paliwa silnika Isuzu 3AF1 dostępna od ręki.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że…

Samochód Polonez oprócz świateł kierunkowskazów ma światła awaryjne. W przypadku awarii samochodu, celem ostrzeżenia innych użytkowników drogi, istnieje możliwość włączenia świateł migających wszystkich lamp kierunkowskazów. Dla świateł kierunku jazdy układ jest zasilany poprzez wyłącznik zapło­nu. Przez połączenie styku ze stykiem 15/54 napięcie jest doprowadzone do zacisku przerywacza. Przełącznik kierunkowskazów włącza lampy z lewej lub prawej strony samochodu oraz lampę kontrolną. Obwód jest zabezpieczony bezpiecznikiem. Dla świateł awaryjnych układ jest za­silany bezpośrednio z akumulatora. Po naciśnięciu wyłącznika świateł awaryjnych, obwód przerywacza kie­runkowskazów zostaje odłączony a obwód świateł awaryjnych włączony. Obwód jest zabezpieczony bezpiecznikiem. Włączenie świateł awaryj­nych jest sygnalizowane lampką kontrolną.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex