Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Uszczelki Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 uszczelki

Uszczelka głowicy, komplet uszczelek silnika Iseki E3AF1, który znalazł zastosowanie w mini traktorach, ciągnikach, koparkach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Uszczelki Isuzu 3AF1

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Isuzu 3AF1 oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat silnika Iseki E3AF1.

 

Czy wiesz, że…

W pozycji włączonego zapłonu oraz rozruchu napięcie jest doprowadzone do jednego toru wyłącznika oświetlenia oraz do wyłącznika światła cofania, wyłącznika oświetlenia schowka, żarówek oświetlenia symboli nagrzewnicy. W pozostałych pozycjach napięcie jest wyłączone. Wyłącznik oświetlenia. Jest to wyłącznik dwutorowy, trójpołożeniowy. Kolejne położenia klawisza są następujące: napięcie wyłączone, włączone światła pozycyjne z kontrolką, oświetlenie tablicy reje­stracyjnej, oświetlenie bagażnika, zapalniczki, zestawu wskaźników z pominięciem wyłącznika zapłonu; włączone odbiorniki jak wyżej oraz doprowadzone napięcie do prze­łącznika świateł — przy włączonym wyłączniku, zapłonu. Dźwignia przełącznika świateł ma dwa położenia: dolne włączone światła mijania,  górne włączone światła drogowe przez przekaźnik. Po pociągnięciu dźwigni w kierunku koła kierownicy następuje włą­czenie świateł drogowych z pominięciem wyłącznika oświetlenia, w celu sygnalizacji świetlnej.  Ponadto w skład instalacji oświetleniowej wchodzą następujące wyłącz­niki: wyłącznik z potencjometrem oświetlenia zestawu wskaźników, wyłącznik lamp cofania, wyłączniki przyciskowe drzwiowe i oświetlenia schowka.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex