Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Uszczelniacz wału Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika Iseki E3AF1, który pracuje w mini traktorach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Iseki E3AF1 (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Uszczelniacz wału Isuzu 3AF1

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Isuzu 3AF1 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

W razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Czy wiesz, że…

Zmiana kierunku jazdy samochodu musi być poprzedzona zasygnalizowa­niem tego manewru, celem uprzedzenia innych użytkowników drogi. W tym celu jest stosowane światło migające, wytworzone w lampach kierunkowskazów. Lampy są umieszczone z przodu i tyłu po obu stronach pojazdu, symetrycznie w stosunku do jego osi podłużnej. Światło kierun­ku jazdy powinno mieć barwę żółtą samochodową (dozwolone jest stoso­wanie barwy białej z przodu i czerwonej z tyłu), dostatecznie widoczne z odległości co najmniej 30 m przy oświetleniu słonecznym; kąty rozsyłu w płaszczyźnie poziomej i pionowej powinny zapewniać dobrą widoczność światła dla osób uczestniczących w ruchu drogowym. Oprócz lamp przednich i tylnych są stosowane również boczne lampy, umieszczone na przednich błotnikach. Działanie kierunkowskazów musi być sygnalizowane lampką kontrolną na tablicy rozdzielczej samochodu. Do wytworzenia migającego światła kierunku jazdy i sterowania tymi światłami jest stosowany w samochodach Polski FIAT i Polonez układ zawierający: przerywacz kierunkowskazów, przełącznik kierunkowskazów z urządzeniem samoczynnego powrotu dźwignij. lampy kierunkowskazów; lampkę kontrolną.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex