Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Wał korbowy Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 wał korbowy

Wał korbowy silnika Iseki E3AF1, który pracuje w koparkach, kosiarkach do trawy, mini koparkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Wał korbowy Isuzu 3AF1

Oprócz wałów korbowych do silnika Isuzu 3AF1 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Jeżeli temperatura cieczy chłodzącej jest niska, rezystancja. termistora jest duża; prąd w cewce osiąga wartość najmniejszą, natomiast w cew­kach oraz największą. Wypadkowe pole magnetyczne oddziałuje na organ ruchomy w ten sposób, że przechyla wskazówkę w lewą. stronę. W miarę wzrostu temperatury cieczy zmniejsza się rezystancja termistora, prąd w cewce wzrasta, a w cewkach oraz maleje. Wypadkowe pole magnetyczne zmienia swój kierunek, powodując przechylanie organu ruchomego ze wskazówką w prawą stronę. Na skali jest naniesiona podziałka oraz strefa maksymalnej dopuszczalnej temperatury.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex