Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Cewka gaszenia Iseki E249

Iseki E249 cewka gaszenia

Elektromagnes gaszenia silnika Iseki E249. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249, które znalazły zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.


Czy wiesz, że…

Pomiar temperatury powierzchni zewnętrznej urządzeń elektrycz­nych przeprowadza się termometrami cieczowymi lub termometrami z miliwoltomierzem. Przystępując do pomiarów temperatury określonych miejsc urzą­dzenia należy owinąć końcówkę przyrządu kilkoma warstwami folii aluminiowej w taki sposób, aby powstała rurka była w połowie swej długości wypełniona końcówką przyrządu. Wolną część rurki należy uformować w kształcie podstawy kielicha. Tak przygotowaną koń­cówkę przyrządu przykłada się w badane miejsce urządzenia i okleja plasteliną. Plastelina powoduje lepsze przyleganie gniazda mierni­czego do miejsca badania. Folia powinna dokładnie przylegać do koń­cówki przyrządu i do powierzchni badanego miejsca, gdyż tylko w ten sposób można osiągnąć wystarczające przewodzenie ciepła. Wy­stająca część termometru ze skalą lub przewody termoelementu na­leży podtrzymywać uchwytami zabezpieczającymi przed wypadnię­ciem z gniazda mierniczego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex