Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Pompa wody Iseki E249

Iseki E249 pompa wodna

Pompa wody silnika Iseki E249, który znalazł zastosowanie w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach i maszynach budowlanych.

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Iseki E249.

Sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E249 np.: termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.


Czy wiesz, że…

Mostek (induktor) powinien być sprawdzony przed użyciem. Spraw­dzenia dokonuje się po zdjęciu połączenia zwierającego zaciski, zwarciu zacisków, przełączeniu przełącznika w położe­nie i ustawieniu pokrętła potencjometru na wartość wbudowa­nego do miernika opornika kontrolnego. Po urucho­mieniu prądniczki galwanometr powinien wskazać zero. Pomiary impedancji pętli zwarciowej wykonuje się najczęściej mier­nikiem zerowania, np. typu MZ. Metoda ta pozwala na wykonanie pomiarów w czasie pracy badanego urządzenia. Pomiar miernikiem polega na sprawdzeniu skuteczności zerowania metodą sztucznego zwarcia i przeprowadza się go w następujący sposób: przy otwartym wyłączniku W mierzy się napięcie fazowe sie­ci U. Jeżeli w czasie pomiaru występują wahania napięcia, np. spo­wodowane rozruchem urządzeń odbiorczych o dużej mocy znamio­nowej (spadek napięcia w czasie rozruchu), to pomiar należy powtó­rzyć; po włączeniu wyłącznika W płynie sztuczny prąd zwarcia (ob­wód zaznaczony grubszą linią), a woltomierz mierzy spadek napięcia U2na rezystorze (oporniku) Rd. Rezystor Rdjest tak dobrany, że ogranicza prąd w obwodzie do wartości nie powodującej zakłóceń w pracy urządzeń. Z odczytanych w czasie pomiaru wielkości można obliczyć rezy­stancję pętli zwarciowej, równą.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex