Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Zawory głowicy Iseki E249

Iseki E249 zawory głowicy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Iseki E249, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy Iseki E249 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz, że…

Izolacja podwójna składa się z izolacji roboczej oraz z niezależnej od niej izolacji dodatkowej. Izolacja wzmocniona jest to ulepszona izolacja robocza o takich właściwościach mechanicznych i elektrycznych, które pozwalają na uznanie jej za co najmniej równoważną izolacji podwójnej. O zaliczeniu urządzenia do klasy II decyduje: brak zacisku ochronnego z wyjątkiem urządzeń działających prawidłowo przy zastosowaniu uziemienia roboczego, w przypadku wyposażenia urządzenia w jednostronnie rozłączalny przewód, brak w tym przewodzie żyły ochronnej oraz zakoń­czenie przewodu wtyczką bez styku ochronnego, ale umożliwiającą jej wprowadzenie do gniazda ze stykiem ochronnym, jeżeli urządzenie wyposażone jest we wtyk to musi on umoż­liwiać wprowadzenie nasadki bez styku i ze stykiem ochronnym, jeżeli urządzenie jest wyposażone w kondensator, to nie może on być przyłączony do dostępnych części metalowych. Klasa III obejmuje odbiorniki i inne przyrządy elektryczne na na­pięcie robocze nie przekraczające 50 V. O zaliczeniu do tej klasy decyduje: napięcie znamionowe nie przekraczające 42 V, brak obwodów wewnętrznych lub zewnętrznych na napięcie przekraczające 50 V, brak zacisku ochronnego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex