Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Termostat Iseki E249

Iseki E249 termostat  

Termostat silnika Iseki E249, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz, że…

Do klas I i II należą odbiorniki i inne przyrządy elektryczne o napięciu znamionowym ponad 42 V, do klasy III o napięciu zna­mionowym nie przekraczającym 42 V. Klasa 0 obejmuje odbiorniki i inne przyrządy elektryczne, w któ­rych izolacja robocza zapewnia ochronę przeciwporażeniową. Do kla­sy 0 zalicza się urządzenia, których części przewodzące wyposażone są tylko w izolację roboczą i które nie mają zacisku do połączenia z przewodem ochronnym. Klasa 01 obejmuje odbiorniki i inne przyrządy elektryczne rucho­me mające zarówno izolację roboczą, jak i zacisk ochronny. Klasa I obejmuje odbiorniki i inne przyrządy elektryczne, wypo­sażone w urządzenia do połączenia dostępnych części metalowych z przewodem ochronnym. Do klasy tej zalicza się urządzenia, które mają zacisk ochronny lub przewód zasilający jednostronnie rozłączalny z żyłą ochronną i wtyczką ze stykiem ochronnym lub wtyk ze stykiem ochronnym. Klasa II obejmuje odbiorniki i inne przyrządy elektryczne, których wszystkie dostępne części powierzchni zewnętrznych są oddzielone od przewodzących części obwodu elektrycznego izolacją podwójną lub izolacją wzmocnioną.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex