Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Tłoki Iseki E249

Iseki E249 tłoki

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika Iseki E249, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie silnika Iseki E249 z koparek, kosiarek do trawy, ciągników, mini traktorków, sprzętu rolniczego i ogrodowego oraz maszyn budowlanych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków Iseki E249.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Iseki E249.

Tłoki Iseki E249 dostępne od ręki. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że...

System zerowania składa się z: uziemienia punktu zerowego i uziemień dodatkowych, przewodu zerowego i przewodów zerujących, zabezpieczeń nadprądowych. Ochrona poprzez zerowanie będzie skuteczna, jeżeli spełnione zo­staną następujące wymagania: instalacje (zasilające i ochronne) będą właściwie wykonane (ważnym warunkiem jest prawidłowy dobór przekrojów przewodów fazowych, zerowego i zerującego); instalacje (zasilające i ochronne) utrzymywane będą w cza­sie ich użytkowania w należytym stanie technicznym; prąd zwarciowy spowoduje dostatecznie szybkie zadziałanie zabezpieczenia uszkodzonego silnika, to znaczy, że spełniony będzie warunek, gdzie określa wartość prądu wyłączającego; zastosuje się możliwie liczne uziemienia robocze (dodatkowe) przewodu zerowego. Przewód zerowy powinien być uziemiony: w stacji zasilającej (uziemienie robocze punktu zerowego); na obszarze kola o średnicy 300 m zakreślonego dowolnie tak, aby obejmowało ono końcowy odcinek linii napowietrznej lub jej odgałęzienia; wzdłuż linii napowietrznej nie mającej odgałęzień w odstępach nie większych niż 500 m; na końcu każdej linii i każdego odgałęzienia linii napowietrz­nej o długości większej niż 200 m; na końcu przyłączy napowietrznych o długości większej niż 100 m. Przewody zerowe i zerujące powinny mieć taką wytrzymałość me­chaniczną, aby nie dopuścić do powstawania przerw.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex