Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Pompa oleju Iseki E249

Iseki E249 pompa oleju

Pompa oleju do silnika Iseki E249, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że…

Zwarcie międzyzwojowe polega na metalicznym połączeniu zwo­jów w uzwojeniu jednej fazy, spowodowane uszkodzeniem izolacji przewodów. Zwarte zwoje tworzą zamknięty obwód wewnątrz uzwo­jenia i nie biorą udziału w pracy tego uzwojenia. Jeżeli zwarcie obej­muje szereg zezwojów, w uzwojeniu może powstać znaczny prąd po­wodujący nagrzanie uzwojenia i zniszczenie jego izolacji. Zwarcie międzyzwojowe może być niezauważone w czasie pracy silnika i po pewnym okresie pracy może doprowadzić do poważniej­szych uszkodzeń. Zwarcie międzyfazowe polega na metalicznym połączeniu zezwojów różnych faz wskutek uszkodzenia izolacji przewodów. Zwarcie tego rodzaju występuje najczęściej na połączeniach czołowych uzwojeń i powoduje zadziałanie zabezpieczeń zwarciowych. Poza uszkodzeniami izolacji mogą w uzwojeniach silników wystę­pować przerwy połączeń i niewłaściwe połączenia. Przerwy połączeń występują w miejscach lutowania na skutek niedbałego wykonania połączeń, drgań i wibracji silnika oraz dużych przeciążeń. Przyczy­nami przerw w połączeniach czołowych i przy zaciskach mogą być działania mechaniczne w czasie montażu lub korozja. Niewłaściwe po­łączenia powodowane są pomyleniem końców uzwojeń w czasie na­prawy. Mogą to być odwrócenia części uzwojeń lub całych uzwojeń w przeciwnym kierunku. Zwarcia i uszkodzenia mechaniczne wystę­pują często w komutatorach, w pierścieniach ślizgowych i w mecha­nizmach trzymających i dociskających szczotki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex