Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Korbowód Iseki E249

Iseki E249 korbowód

Korbowód silnika Iseki E249, który znalazł zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu Iseki E249

Oprócz korbowodu do silnika Iseki E249 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silników przemysłowych skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Pomiary temperatury obudowy silników z wirnikami zwartymi wy­konuje się: pośrodku zewnętrznej części obudowy w pobliżu skrzynki zaciskowej, na jej końcu od strony napędowej i na tarczy łożyskowej od strony napędowej w pobliżu pokrywki łożyskowej. Od strony przeciw napędowej nie ma potrzeby badania temperatury, ponieważ strona ta nigdy nie nagrzewa się do temperatury wyższej niż strona napędowa. W silnikach pierścieniowych należy mierzyć temperaturę osłony urządzenia szczotkowego. Odczyty temperatury poszczególnych części silników wykonuje się pod pełnym obciążeniem silnika trwającym co najmniej trzy godziny. W prawidłowo pracującym silniku pomierzone temperatury nie powinny przekraczać temperatur określonych w do­kumentacji fabrycznej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex