Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Uszczelka głowicy Iseki E249

Iseki E249 uszczelka głowicy

Oprócz uszczelki pod głowicę, zestawy uszczelek silnika Iseki E249 posiadamy również inne uszczelki: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Uszczelka głowicy silnika Iseki E249, który znalazł zastosowanie w koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych dostępna od ręki.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat części zamiennych.

 

Czy wiesz, że…

Przyjmuje się, że wartość prądu zwarcia doziemnego jest równa: 2,5-krotnej wartości prądu znamionowego wkładek bezpieczni­kowych; 1,2-krotnej wartości prądu nastawczego zabezpieczenia nadmia­rowego prądowego. W układzie zerowania zabezpieczenia nadprądowe powinny spełniać następujące wymagania: zwarcie dowolnego przewodu fazowego z przewodem zerowym, przewodem zerującym lub jakimkolwiek zerowanym elementem sil­nika powinno niezawodnie spowodować samoczynne i dostatecznie szybkie zadziałanie zabezpieczenia nadprądowego, najbliższego w kierunku źródła energii. Warunek ten należy spełnić w punktach najbardziej odległych od poprzedzającego je zabezpieczenia nadprądowego, zarówno w sieci, jak i w przyłączonych do niej silnikach, a także w obwodach, w których nie korzysta się z zerowania, zabezpieczenia nadprądowe muszą mieć zdolność wyłączania naj­większego spodziewanego prądu zwarciowego, jaki może wystąpić, przewód zerowy powinien mieć niezawodną ciągłość połączeń metalicznych między punktem zerowym transformatora zasilającego a miejscami połączenia przewodu zerowego z przewodami zerującymi.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex