Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Wtryskiwacze Iseki E249

Iseki E249 końcówki wtryskiwaczy

Elementy układu wtryskowego silnika Iseki E249, który pracuje w mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach, maszynach rolniczych i ogrodowych oraz maszynach budowlanych.

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Iseki E249 -  nowe i regenerowane.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz, że…

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa jest dobry stan izolacji obwodu odbiornika i obwodu transformatora lub przetwornicy, speł­niający następujące wymagania: transformator lub przetwornica separacyjna mogą zasilać tylko jeden odbiornik na napięcie znamionowe nie przekraczające 380 V i na prąd znamionowy nie przekraczający 16 A; w obiektach nieprzemysłowych, z transformatora separacyjnego lub przetwornicy można zasilać do 5 odbiorników, a najdłuższe od­gałęzienie od gniazda wtyczkowego nie może przekraczać 30 m; obwodu odseparowanego nie wolno uziemiać, zerować ani łą­czyć z żadnym innym obwodem elektrycznym. Separację obwodu odbiornika od obwodu zasilającego, jako środek dodatkowej ochrony przeciwporażeniowej, wolno stosować w sieciach prądu przemiennego o napięciu znamionowym nie przekraczającym 500 V, a w sieciach prądu stałego o napięciu znamionowym do 750 V. Jeżeli separowany odbiornik ma izolację I klasy i jest użytkowa­ny na stanowisku wykonanym z metalu albo przy pracach na uzie­mionych konstrukcjach metalowych, stanowisko metalowe lub kon­strukcję należy połączyć z zaciskiem ochronnym odbiornika. Izolowanie stanowiska jest środkiem dodatkowej ochrony przeciw­porażeniowej stosowanym tylko w pomieszczeniach suchych i tylko w stosunku do urządzeń stałych niezależnie od ich napięcia znamio­nowego w tych przypadkach, w których nie jest możliwe osiągnięcie skutecznego działania uziemienia ochronnego lub zerowania. Izolo­wania stanowiska nie stosuje się jako jedynego środka ochrony od porażeń. Materiał zastosowany w celu izolowania stanowiska powinien mieć, w warunkach zwykłego użytkowania, trwałe własności izolacyjne i mechaniczne oraz być trwale przymocowany do podłoża. Przenośne środki izolowania stanowiska (np. chodniki, pomosty) wolno stosować tylko w pomieszczeniach ruchu elektrycznego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex