Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Pierścienie Iseki E249

Iseki E249 pierścienie

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Iseki E249, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Posiadamy pierścienie oraz inne części zamienne do silnika Iseki E249, który znalazł zastosowanie w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Pierścienie silnika Iseki E249 dostępne od ręki. Jeżeli oprócz pierścieni jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że...

Do ochrony od porażeń prądem elektrycznym przy obsłudze silni­ków elektrycznych prądu przemiennego, zainstalowanych na stałe, oraz aparatury sterowniczej, kontrolno-pomiarowej, zabezpieczającej i rozdzielczej stosuje się uziemienie ochronne, zerowanie, separację oraz izolowanie stanowiska roboczego. W przypadku silników napędzających narzędzia ręczne i inne urzą­dzenia przenośne stosuje się izolację ochronną. Silniki prądu stałego powinny mieć uziemienie ochronne, separa­cję oraz izolację stanowiska roboczego. Zerowaniem nazywa się ochronę dodatkową, polegającą na połącze­niu dostępnych przedmiotów metalowych z uziemionym przewodem zerowym sieci elektroenergetycznej przystosowanej do zerowania, np. sieci czteroprzewodowej, trójfazowej niskiego napięcia z bezpośrednio uziemionym punktem zerowym transformatora. Celem zerowania jest niedopuszczenie do utrzymywania się na częściach zerowanych napięć niebezpiecznych dla ludzi. W przypadku zwarcia dowolnego przewodu fazowego z zerowaną częścią urządzenia elektrycznego (silnika) następuje zamknięcie obwo­du elektrycznego poprzez przewód zerujący, przewód zerowy, punkt zerowy transformatora oraz przewód fazowy (z którym wystąpiło zwarcie). Płynący w oznaczonym obwodzie prąd zwarciowy powi­nien spowodować: przepalenie wkładki bezpiecznikowej zabezpieczającej obwód i wyłączenie urządzenia spod napięcia lub obniżenie napięcia dotykowego do napięcia bezpiecznego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex