Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Głowica Iseki E249

Iseki E249 głowica

Głowica, uszczelniacze zaworowe silnika Iseki E249, który znalazł zastosowanie w koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym i ogrodowym  oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika: głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz, że…

Przewody zerowe wykorzystywane do zerowania powinny spełniać następujące wymagania: przewód zerowy linii napowietrznej nie może być zawieszony nad przewodami fazowymi; jeśli przewodem zerowym w sieci kablowej jest powłoka alumi­niowa, to należy zapewnić możliwość wykonania równorzędnego po­łączenia w razie konieczności jej przecięcia. Jeśli na powłoce alumi­niowej kabla jest powłoka izolująca ją od ziemi, to powłokę alumi­niową uziemia się przez połączenie z metalową siecią wodociągową lub gazową przy stacjach zasilających, przy końcu każdej trasy kabla oraz przy wszystkich przyłączach; w przewodzie zerowym nie wolno umieszczać bezpieczników; przewód zerowy wolno rozłączyć wielobiegunowym łącznikiem wraz z przewodami fazowymi; w stacjach zasilających oraz w urzą­dzeniach odbiorczych w miejscach, za którymi nie służy on do zero­wania; obciążenie robocze przewodu zerowego powinno być jak naj­mniejsze; przewody zerowe powinny mieć izolację koloru niebieskiego, a jeżeli to nastręcza trudności, na wszystkie końcówki przewodów zerowych należy nałożyć tulejki izolacyjne koloru niebieskiego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex