Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Uszczelniacz wału Iseki E249

Iseki E249 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika Iseki E249, który pracuje w mini traktorach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Iseki E249 (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Iseki E249 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

W razie pytań skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Czy wiesz, że…

Badanie drgań i wibracji silników elektrycznych przeprowadza się następującymi sposobami: orientacyjnie przez dotknięcie ręką pracującego silnika, oczy­wiście z zachowaniem środków zabezpieczających przed porażeniem prądem elektrycznym i dotknięciem do części wirujących średnio dokładnie za pomocą krążków z materiału niemagne­tycznego o grubości 2 mm i średnicach: 20 mm, 25 mm i 30 mm usta­wianych pionowo na korpusie silnika w czasie biegu jałowego; krążki kolejno utrzymują się w stanie równowagi odpowiadającej stopniom wyważenia silnika, dokładnie za pomocą wibromierza działającego na zasadzie częstościomierza języczkowego z dodatkową skalą, pozwalającą na określenie wielkości amplitudy drgań języczków wpadających w re­zonans. Ocenę prawidłowości wyważenia przeprowadza się na podstawie in­strukcji fabrycznej przyrządów. Silniki należy badać w czasie biegu jałowego, najlepiej z wolnym końcem wałka.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex