Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Świeca żarowa Iseki E249

Iseki E249 świeca żarowa

Świeca żarowa do silnika Iseki E249, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E249 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Czy wiesz, że…

Wartość rezystancji uziemienia ochronnego w sieci bez bezpośrednio uziemionego punktu zerowego transformatora, w której stan izolacji jest systematycznie badany, a stwierdzone zwarcia doziemne natych­miast usuwane, nie powinna być większa niż 5 Q. Wartość rezystancji uziemienia ochronnego w sieci z bezpośrednio uziemionym punktem zerowym nie powinna przekraczać wartości obliczonej ze wzoru podanego powyżej, jeżeli uziemienie ochronne nie jest przyłączone do tego samego uziomu co uziemienie robocze w stacji zasilającej. Ze wzoru tego można korzystać pod warunkiem, że rezystancja uzie­mienia roboczego punktu zerowego będzie mniejsza, niż tak obliczo­na wartość rezystancji uziemienia ochronnego. Jeżeli uziemienie ochronne przyłączone jest do tego samego uzio­mu co uziemienie robocze stacji zasilającej, muszą być spełnione na­stępujące warunki: impedancja pętli zwarciowej, powstałej przy zwarciu przewodu fazowego z uziemionym przedmiotem, powinna dopuszczać przepływ prądu zwarciowego o wartości przekraczającej wartość prądu wyłą­czającego zabezpieczenia nadprądowego ob­wodu z uziemieniem ochronnym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex