Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Uszczelki Iseki E249

Iseki E249 uszczelki

Uszczelka głowicy, komplet uszczelek silnika Iseki E249, który znalazł zastosowanie w mini traktorach, ciągnikach, koparkach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Iseki E249 oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat silnika Iseki E249.

 

Czy wiesz, że…

Ze względu na małą różnicę między napięciem pomiar po­winien być powtarzany (dwa lub trzykrotnie), a wynikiem będzie średnia z dokonanych pomiarów. W przedstawionym opisie podano ogólną zasadę przeprowadzania pomiaru metodą sztucznego zwarcia. Miernikiem typu MZ-3 można sprawdzić jednocześnie ciągłość obwodu zerowania. Przerwę w prze­wodzie zerowym lub zerującym sygnalizuje odpowiednio włączo­ny w obwód wskaźnik neonowy. Badanie odgłosów (szumów) w czasie pracy silników elektrycznych ma na celu wykrycie objawów wskazujących na nieprawidłową pracę silnika. Badanie przeprowadza się za pomocą defektoskopu słuchawkowego. W celu wykrycia szumów należy czujnikiem defektoskopu dotykać poszczególnych punktów obudowy silnika i przysłuchiwać się sygna­łom odbieranym przez słuchawki. Efekty akustyczne w postaci chro­botania świadczą o zanieczyszczeniu łożysk. Wysokie tony (gwizdy) wskazują na zbyt mały luz pomiędzy kulkami łożysk a ich bieżnika­mi. Zbyt małe luzy powodują ostre tarcie, które z kolei prowadzi do mechanicznego grzania się łożysk. Podwyższone brzęczenie wskazuje na inne usterki, np. zbyt duże luzy. W celu wyeliminowania błędnych ocen badanie łożysk defektosko­pem słuchawkowym należy przeprowadzić w czasie biegu jałowego silnika oraz bezpośrednio po wyłączeniu napięcia, gdy silnik jeszcze się obraca. Badanie po wyłączeniu napięcia wykonuje się w celu stwierdzenia, czy odbierane sygnały nie zostały wywołane działaniem pola elektrycznego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex