Strona Główna » Iseki » Części Iseki E249 » Pompa paliwa Iseki E249

Iseki E249 pompka paliwa

Pompa paliwa do silnika Iseki E249, który pracuje w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy oraz koparkach.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E249 dostępne od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że...

Zadaniem środków ochrony dodatkowej jest: zabezpieczenie przed skutkami niebezpiecznego napięcia dotyko­wego W przypadku uszkodzenia ochrony podstawowej i pojawienia się napięcia na częściach przewodzących (obudowy, konstrukcje) nie na­leżących do obwodu elektrycznego; niedopuszczenie do niebezpiecznego napięcia dotykowego. Napięciem dotykowym nazywa się napięcie występujące między dwoma punktami nie należącymi do obwodu elektrycznego, z którymi mogą się zetknąć jednocześnie ręce lub ręka i stopa człowieka wów­czas, gdy: człowiek stojący na podłożu przewodzącym (ziemia, beton) do­tyka uszkodzonego urządzenia elektrycznego, którego obudowa znaj­duje się pod napięciem; napięcie zmierzone między obudową urzą­dzenia, którą człowiek może dotknąć, a stanowiskiem, na którym stoi człowiek (w odległości 1 m), odpowiada napięciu dotykowemu (układ: ręka-stopa); gdy człowiek dotyka jednocześnie obudowy urządzenia znajdują­cego się pod napięciem i uziemionej konstrukcji znajdującej się w od­ległości nie więcej niż 2 m (układ: ręka-ręka), to napięcie zmie­rzone między obudową i konstrukcją odpowiada napięciu dotykowemu. Napięciem rażeniowym nazywa się spadek napięcia wzdłuż drogi przepływu prądu przez ciało człowieka. Jeżeli przez Ir oznacza się prąd rażenia w amperach, a przez Rcrezystancję (opór czynny) ciała ludzkiego w omach, to napięcie rażenia określa zależność. Przyjmując graniczne dopuszczalne wartości prądów rażeniowych, ustalono dopuszczalne napięcie dotykowe, krokowe i rażeniowe w za­leżności od warunków występujących w chwili dostania się człowieka pod napięcie, a zatem w zależności od oporności ciała człowieka i sta­nowiska roboczego. Przyjmuje się, że napięcie dotykowe nie utrzymuje się długotrwale. Określenie wymaganej ochrony przeciwporażeniowej w przypadku odbiorników i innych przyrządów ręcznych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex