Strona Główna » Aixam » AIXAM cewka gaszenia

Aixam cewka gaszenia Kubota

Cewka gaszenia do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

W pełnym asortymencie cewka gaszenia silnika Aixam oraz inne części silników z Diesel Aixam.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące cewki gaszenia z Aixam oraz innych części tej marki.

Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.


 

Czy wiesz, że…

Jako wnioskowanie merytoryczne rozumie się ostateczne opracowanie wyników badań eksploatacyjnych, w oparciu o wyniki wnioskowania statystycznego. Wyniki badań naukowych opracowane są zazwyczaj w formie sprawozdania. Nie wyklucza to wcale stosowania innych form przedstawiania wyników badań. Można jednak uznać, że sprawozdanie jest podstawową formą opracowania wyników badania naukowego, zaś wszystkie pozostałe - opracowaniami pomocniczymi lub uzupełniającymi. Sprawozdanie z badań naukowych powinno spełniać dwa podstawowe wymagania zawierać dobrze opracowaną treść merytoryczną oraz mieć odpowiednią do potrzeb redakcję i szatę graficzną opracowania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex