Strona Główna » Aixam » AIXAM tłoki silnikowe

Aixam tłoki i sworznie Kubota

W ofercie tłoki i sworznie do silnika Kubota, pracujących w pojazdach Aixam, są to silniki Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

 

Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika Aixam Kubota, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami. Aixam Kubota 400 tłoki i sworznie.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo - korbowego silnika Kubota Aixam.

 

Tłok Kubota części Z402 (1)

 

Czy wiesz że…

Tworzywa termoutwardzalne miękną tylko przy pierwszym podgrzaniu, a następnie pod wpływem ciepła ulegają utwardzeniu. Proces ten jest nieodwracalny, W skład tworzyw termoutwardzalnych zwykle wchodzą środki modyfikujące. Z tworzyw termoutwardzalnych prasuje się różnego rodzaju wyroby techniczne, np. słuchawki telefoniczne, osprzęt elektryczny, zbiorniki, a także papier, naczynia stołowe itp. Produktem wyjściowym są tłoczywa poliestrowe, epoksydowe i inne. Tworzywa chemoutwardzalne twardnieją po wprowadzeniu odpowiednich związków chemicznych. Do tworzyw chemoutwardzalnych należą: poliestry, najczęściej wykorzystywane do laminowania, tj. nawarstwiania (nawarstwianie polega na nakładaniu na formę kilku warstw tkaniny szklanej nasyconej żywicą, po utwardzeniu wyroby nawarstwiane odznaczają się bardzo dobrymi własnościami wytrzymałościowymi). Z poliestrów wytwarza się kadłuby łodzi, nadwozia samochodowe, osłony maszyn itp.: żywice epoksydowe (np. epidian), odznaczające się bardzo dobrą przyczepnością do metali, odpornością na korozję, dużą udarnością i dużą ciągliwością, stanowią one doskonale kleje i lakiery- stosowane są również w budowie tłoczników, do wyrobu form odlewniczych, do naprawy odlewów. Poliuretany, podobnie jak żywice epoksydowe, stosowane na kleje do metali, lakiery, a także w zastępstwie gumy na opony, podeszwy butów itp.: żywice silikonowe, stosowane do wyrobu smarów, olejów, lakierów elektroizolacyjnych i ogniotrwałych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex