Strona Główna » Aixam » AIXAM świeca żarowa

Aixam świeca żarowa Kubota 

Świeca żarowa  do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

W ofercie posiadamy również inne części zamienne do silników Diesel Aixam.

Oprócz świec żarowych do silnika z Aixam sprzedajemy np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

W razie pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące świecy żarowej Aixam Kubota.


 

Czy wiesz, że...

W dostępnych do wglądu opracowaniach spotkać można tak zwane sprawozdania „cegły”. Zaletą takich sprawozdań jest to, że zawierają szczegółowy opis każdego badania, wadą natomiast to, że w powodzi szczegółów giną istotne dla treści wyniki badania. Już sama objętość takiego, liczącego 1000 i więcej stron opracowania odstrasza od jego przeczytania. Drugą nie mniej istotną wadą grubych sprawozdań jest podawanie w nich wszystkiego naraz. Samo „odchudzanie” sprawozdań zazwyczaj nie przynosi oczekiwanych wyników, jeżeli nie będą spełnione przynajmniej dwa następujące warunki. Warunek pierwszy brzmi: treść merytoryczna powinna uwzględniać poziom odbiorcy co oznacza, że stopień szczegółowości opracowania ma być dostosowany do szczebla, na którym zapadają na podstawie zawartych w nim informacji odpowiednie decyzje. Na przykład sprawozdanie dla dyrektora fabryki samochodów nie powinno zawierać szczegółów przebiegu badania interesujących prawdopodobnie konstruktora pracującego nad doskonaleniem badanych właśnie samochodów. Warunek drugi wymaga: redakcja sprawozdania nie powinna nużyć czytelnika, zaś jego edycję powinna cechować poręczność wydania. Nie musi przy tym wcale sprawozdanie być całe zawarte w jednym woluminie. Może być podzielone na części tak, jak w praktyce będzie czytane. Jeżeli odbiorców sprawozdania będzie więcej niż jeden i będą reprezentować różne co do treści wyników zainteresowania być może okaże się słuszniejsze przedstawienie tych samych wyników w kilku redakcyjnych opracowaniach.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex