Strona Główna » Aixam » AIXAM uszczelniacz wału

Aixam uszczelniacz wału Kubota

Uszczelniacz wału do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas: simering tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego) do silników z Aixam.

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Aixam sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Uszczelniacz wału Aixam Kubota dostępny od ręki.

W razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


 

Czy wiesz, że…

Prawie wszystkie wyroby składają się z dużej liczby różnych części, które należy ze sobą połączyć. Procesy montażowe mają więc duże znaczenie w wytwórczości prowadzonej metodami przemysłowymi. Ponad jedna trzecia wszystkich pracowników produkcyjnychprzemysłu maszynowego jest zatrudniona przy montażu i wykonuje tam przeważnie prace ręczne. Rozwój wytwarzania części, w zakresie środków technicznych, jest znamienny wprowadzeniem obrabiarek sterowanych numerycznie lub regulowanych nadążnie. Mechanizacja i automatyzacja montażu jest na niższym poziomie, co jest spowodowane zarówno obecnie istniejącymi kształtami części, jak i powszechnie stosowanymi metodami organizacji. Występuje również niedorozwój wiedzy o procesach montażowych i właśnie naukowe przezwyciężenie tego niedorozwoju jest jednym z podstawowych zadań w budowie maszyn. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w poprzednim okresie procesy montażowe nie były systematycznie rozwijane i usprawniane, toteż kryją się w nich duże rezerwy produkcyjne, które przy uwzględnieniu nakładów umożliwiają znaczny wzrost ich wydajności.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex