Strona Główna » Aixam » AIXAM uszczelka miski oleju

Kubota Z402 uszczelka miski olejowej AIXAM

Uszczelka miski olejowej do wszystkich modeli silników Kubota, pracujących w pojazdach Aixam. W ofercie mamy także inne uszczelki do silnika Kubota Z402 Aixam, Kubota Z400 Aixam, takie jak: uszczelka pokrywy zaworowej, uszczelniacze zaworowe, zestawy uszczelek, uszczelka głowicy, uszczelka kolektora.

Jeżeli oprócz uszczelki miski oleju Kubota Aixam - samochodów Microcar, jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.

 

Uszczelka miski olejowej Kubota Z402 AIXAM

Uszczelka miski olejowej silnika Kubota Z402

 

Czy wiesz że…

Naprawiony wał wyważa się statycznie. W tym celu do walu przykręcą się przeciwwagi stosując moment około 11 kGm. Najwłaściwsze jest wyważanie wału po przymocowaniu koła zamachowego. Wyważanie wykonuje się na wyważarce wyposażonej w podstawy z 'tarczami obrotowymi, na których istnieje możność dokładnego spoziomowania wału. W celu określenia Wielkości ciężaru równoważącego wał używa się plasteliny, którą doczepia się zwykle do przeciwwag. Jeżeli obracany wał zatrzymuje się w różnych położeniach, oznacza to, że jest wyważony i trzeba wywiercić odpowiednie otwory w przeciwwadze, w miejscu przeciwnym, gdzie doczepiono plastelinę. Ciężar usuniętego materiału przy wierceniu powinien się równać ciężarowi przylepionej plasteliny.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex