Strona Główna » Aixam » AIXAM pompa wody

Kubota pompa wodna Aixam

W ofercie pompa wody do silnika Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482, pracujących w pojazdach Aixam, są to silniki Kubota. Oferujemy pompy wody i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

Większość rodzajów pomp wody dostępna u nas na magazynie. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Aixam Kubota np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich rodzajów silnika Kubota, pracujących w pojazdach Aixam. Aixam Kubota 400 pompa wody.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

 

Aixam Kubota części zamienne

 

 

Czy wiesz że…

W przetwórstwie tworzyw sztucznych wyróżniamy obróbkę wstępną, formującą, wykańczającą. Celem obróbki wstępnej jest nadanie tworzywom postaci dogodnych do dalszego przetwarzania. Są to najczęściej granulki, proszki, emulsje, pasty lub półwyroby: pręty, rury, płyty. Obróbka formująca może polegać na nanoszeniu tworzywa na podłoże, nawarstwianiu (np. laminowaniu), prasowaniu, wtryskiwaniu, wyciskaniu i na odlewaniu bezciśnieniowym. Podczas prasowania surowiec ulega uplastycznieniu i spojeniu pod wpływem ciepła i ciśnienia. Surowiec może być wprowadzony bezpośrednio do podgrzewanej matrycy lub najpierw do podgrzewanej komory zasypowej, skąd pod wpływem nacisku wywołanego przez stempel jest przetłaczany do zamkniętej formy. Tworzywa termoutwardzalne sztywnieją w podwyższonej temperaturze. Umożliwia to wyjmowanie kształtek z gorącej matrycy bez obawy ich uszkodzenia, tworzywa termoplastyczne w zasadzie wymagają oziębienia matrycy, z tego względu prasowanie ich jest stosowane rzadziej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex