Strona Główna » Aixam » AIXAM korbowód

Aixam korbowód Kubota

Korbowód do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

Wszystkie części zamienne do silników Diesel Aixam dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu Aixam 

Oprócz korbowodu do silnika z Aixam sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu z Aixam.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silnika Aixam Kubota skontaktuj się z nami.


 

Czy wiesz, że…

W eksploatacyjnych badaniach trwałości i niezawodności samochodów lub innych maszyn roboczych uczestniczą różne zespoły problemowe, posługujące się różnym językiem w opisie przedmiotu i realizacji badań oraz otrzymywanych wyników. Szerokie zastosowanie w badaniach eksploatacyjnych rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej z jednej strony, z drugiej natomiast spotykana niechęć czytania przez inżynierów praktyków takiej formy opracowania wymaga użycia we wnioskowaniu aparatu opisowego i graficznego, stosowanego w języku odbiorcy wyników. Za takim opracowaniem sprawozdania przemawia również to, że jak podaje R. L. Ackoff — badacz przekładający swoje wyniki na język potoczny powinien uznać fakt,... że w dokonywaniu tego rodzaju przekładania podaje on swoje prace najbardziej surowej ocenie krytycznej, na jaką go stać. Jest bardzo łatwo ukryć śliskie założenia przed sobą i innymi przy użyciu symboli i żargonu technicznego. Z chwilą jednak, gdy ktoś stosuje wyrażenia z języka potocznego — łudzenie siebie i innych staje się ogromnie trudne.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex