Strona Główna » Aixam » AIXAM głowica

Aixam głowica Kubota

Głowica do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

Wszystkie części zamienne do silników Diesel Aixam, np. gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników Aixam w pełnym asortymencie.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic z Aixam mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

Głowica Kubota Aixam dostępna od ręki.

Zadzwoń do nas – odpowiemy na wszystkie pytania.


 

Czy wiesz, że…

Jak podaje R. L. Ackoff „Każde opracowanie powinno mieć początek, środek i koniec. Na początku każdego sprawozdania należy podać opis tego co będzie przedstawione, na końcu zaś z kolei opis tego co zostało przedstawione”. Początek powinien zatem wprowadzać czytelnika w problem i sposób oraz wynik jego rozwiązania, koniec natomiast wyszczególniać według przyjętego porządku spis treści sprawozdania. Organizacja merytoryczna sprawozdania powinna uwzględniać zainteresowanie jego treścią odbiorcy oraz ewentualnie sposób, w jaki zamierza on wykorzystać otrzymane wyniki. Ze względu na właściwości badań eksploatacyjnych oraz szeroki zakres możliwości wykorzystania wyników, we wnioskowaniu merytorycznym powinno uwzględniać się głównego odbiorcę wyników badań, i odbiorców drugorzędnych, którzy z wyników mogą ewentualnie skorzystać. Można zatem przewidzieć ogólny schemat organizacji merytorycznej sprawozdania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex