Strona Główna » Aixam » AIXAM zestaw uszczelek

Aixam komplet uszczelek Kubota

W ofercie zestawy uszczelek do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam, są to silniki  Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482. Uszczelki i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

 

Zestaw uszczelek góry silnika Kubota Z402 AIXAM

Aixam Kubota Z402 zestaw uszczelek góra

 

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482 oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Sprawdź ofertę naszej firmy na uszczelki Isuzu, posiadamy również inne części. Aixam Kubota 400 komplet uszczelek.

 

Aixam Microcar Kubota części zamienne

 

 

Czy wiesz że…

Plastomery są tworzywami, które w temperaturze pokojowej nie ulegają odkształceniom elastycznym. Dzieli się je na termoplastyczne i duroplasty termoutwardzalne lub chemoutwardzalne. Tworzywa termoplastyczne po podgrzaniu do temperatury 150-i-200 °C miękną, stają się plastyczne i dają się łatwo formować. Po obniżeniu temperatury sztywnieją i twardnieją. Te zmiany właściwości są powtarzalne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex