Strona Główna » Aixam » AIXAM uszczelka kolektora wydechowego

Aixam uszczelka kolektora wydechowego Kubota Z402

Uszczelka kolektora wydechowego do wszystkich modeli silników Kubota, pracujących w pojazdach Aixam. W ofercie mamy także inne uszczelki do silnika Kubota Z402 Aixam, Kubota Z400 Aixam, takie jak: uszczelniacze zaworowe, uszczelka głowicy, uszczelka pokrywy zaworowej, zestawy uszczelek.

 

Uszczelka kolektora wydechowego Kubota Z402 Aixam

Uszczeka kolektora wydechowego Kubota Z402 AIXAM

 

Czy wiesz że…

Obróbka mechaniczna łożysk. Wylaną czy też wymienioną panewkę poddaje się obróbce ostatecznej po osadzeniu w obudowie łożyska z taką dokładnością, aby nie trzeba było jej indywidualnie pasować. Należy przy tym zwrócić uwagą, aby panewka po osadzeniu w obudowie łożyska prawidłowo- przylegała do gniazda. Łożyska korbowodowe wytacza się w korbowodzie. W tym celu panewki wkłada się w otwór korbowodu, a następnie skręca się śrubami korbowodowymi, stosując moment 10-11 kGm. Łożyska korbowodowe najczęściej obrabia się w wytaczarkach, w których korbowód jest umocowany pionowo lub poziomo za pomocą przyrządu. Mogą to być przyrządy przeznaczone do obróbki korbowodu jednego wymiaru lub różnych wymiarów. W tym wypadku trzeba korbowód dokładnie ustawić za pomocą czujnika. Powoduje to dużą stratę czasu na pomocniczą czynność ustawienia korbowodu. Korbowód w tym wypadku jest umocowany w -przyrządzie, a nóż skrawający w wytaczadle.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex