Strona Główna » Aixam » AIXAM zawory głowicy

Aixam zawory głowicy Kubota

Zawory głowicy do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika z Aixam Diesel oraz inne części zamienne dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy do silnika z Aixam w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zawory głowicy Aixam Kubota dostępne od ręki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do nas!Czy wiesz, że…

Przechodząc od obróbki ręcznej do stopniowej mechanizacji, następnie zaś częściowej automatyzacji procesów, osiąga się wzrost wydajności i jakości produkcji. Przez doprowadzenie do pełnej automatyzacji uzyskuje się kolejny skokowy wzrost wydajności. Powyższe uwagi o charakterze ogólnym odnoszą się również do technologii montażu. Aby podkreślić znaczenie montażu w procesie wytwarzania wyrobu końcowego i wskazać jak olbrzymie rezerwy kryją się właśnie w tym procesie, wystarczy przypomnieć, że w chwili obecnej 35% robotników bezpośrednio produkujących w przemyśle maszynowym jest zatrudnionych przy pracochłonnych, precyzyjnych, często jeszcze ręcznie wykonywanych czynnościach montażowych. Koszty ponoszone przy montażu podzespołów i wyrobów końcowych kryją się nie tylko w ich dużej pracochłonności. Około 37% powierzchni produkcyjnej w zakładach zajmują wydziały montażu i kompletacji wyrobów. Z powyższego wynika pewna sprzeczność polegająca na tym, że przejście do automatyzacji powoduje wzrost pracochłonności i nakładów na oprzyrządowanie i powierzchnię produkcyjną.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex