Strona Główna » Vetus » Cewka gaszenia Vetus

Cewka gaszenia Vetus

Elektromagnes gaszenia Mitsubishi, są to silniki morskie marki Vetus. Wszystkie części zamienne do jednostek marynistycznych Vetus.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

W przypadku pomiarów parametrów- przebiegów jednorazowych może się zdarzyć, że przebieg musi pozostać na ekranie przez czas dłuższy dla dokonania jego dokładniejszej analizy. Przy pomiarze i badaniu przebiegów bardzo dużej częstotliwości, np. rzędu gigaherców, powstają znaczne trudności przy wzmacnianiu sygnału.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex