Strona Główna » Vetus » Wtryskiwacze Vetus

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa Vetus

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Vetus -  nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Gdy czułość układu staje się coraz bliższa jedności, oznacza to, że maleją zniekształcenia amplitudowe L układ drgający mierzy coraz rzetelniej amplitudę badanych drgań, która może być odczytana na skali przyrządu. Wynika stąd, że chcąc otrzymać prawidłowy pomiar wychylenia (drogi w ruchu drgającym), czułość układu musi być równa jedności, w szerokim zakresie częstotliwości mierzonych drgań.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Kumatex