Strona Główna » Vetus » Termostat Vetus

VETUS termostat

Termostat silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Pomiar praktyczny musi być poprzedzony skalowaniem przyrządu na próbkach o znanej grubości i z lego samego rodzaju materiału. W ton sposób otrzymuje się tzw. krzywe wzorcowe. Na ich podstawie można wyznaczać, ciężar powierzchniowy w funkcji zmierzonego natężenia promieniowania lub ustalać warunki pomiarowe w opisanym przyrządzie. Przy stosowaniu promieni pomiar ciężaru powierzchniowego (gramatura).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex