Strona Główna » Vetus » Zawory głowicy Vetus

VETUS zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Mitsubishi w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz że…

Ciecz stanowi w takim przypadku rolę dielektryka w cylindrycznym kondensatorze. Ponieważ przenikalność elektryczna (względna stała dielektryczna) cieczy jest większa od przenikalności powietrza lub gazu znajdującego się nad powierzchnią cieczy, więc w miarę wzrostu poziomu cieczy, rośnie również pojemność cylindrycznego przetwornika pojemnościowego. Zmiany Lej pojemności, mierzone są w kompensacyjnym układzie elektrycznym prądu przemiennego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex