Strona Główna » Vetus » Wał korbowy Vetus

Vetus wał korbowy

Wał korbowy silników Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus.

Oprócz wałów korbowych do silników Mitsubishi sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jeśli obiekt badany wykonuje drgania sinusoidalne, których wychylenie, czyli droga w ruchu drgającym, wynosi s, a wychylenie masy- sejsmicznej względem wybranego punktu stałego będzie wynosić x, to względne, wychylenie masy w stosunku do obudowy będzie stanowić różnicę tych wielkości (x - s).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex