Strona Główna » Vetus » Pompa paliwa Vetus

Pompka paliwa VETUS

Pompa paliwa do silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Pompa zasilająca do silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W izotopowych miernikach grubości, działających na zasadzie metody a absorpcyjnej i w sposób ciągły, jako detektory promieniowania są stosowane prawie wyłącznie komory jonizacyjne, rzadziej i tylko w specjalnych przypadkach stosowane są liczniki C-M. Jako źródło promieniowania stosowane są izotopy wysyłające promieniowanie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex