Strona Główna » Vetus » Świeca żarowa Vetus

Vetus świeca żarowa

Świeca żarowa do silników Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika Mitsubishi np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Generatory impulsów mogą być .budowane na różnej zasadzie, z reguły ich działanie jest zbliżone do działania generatorów relaksacyjnych, poznanych w podstawach elektroniki lamp błyskowych stosowanych w stroboskopach rozpowszechniły się najbardziej lampy działające na zasadzie wyładowania w gazie (neonowe, argonowe, kryptonowe) lub w parach rtęci (lampy rtęciowe).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex