Strona Główna » Vetus » Uszczelki głowicy Vetus

Uszczelka pod głowicę Vetus

Oferujemy uszczelkę pod głowicę, zestawy uszczelek do twojej jednostki napędowej Vetus, z silnikami Mitsubishi. Silniki Vetus to morskie silniki Diesel.Części zamienne do silników morskich marki Vetus

Poza kompletami uszczelek, uszczelkami pokrywy zaworowej do silników Mitsubishi, z morskich modeli Vetus znajdziesz u nas wszystkie części zamienne takie jak np.: rozruszniki, alternatory, świece żarowe, termostaty, końcówki wtrysków, panewki korbowe, wtryskiwacze, pierścienie, tłoki, pompy i wiele innych.
 
Na wszystkie pytania odpowiedzą nasi konsultanci.
 
 
Czy wiesz że...

Dla wygody obserwatora jak również dla umożliwienia fotografowania przebiegów jednorazowych, ekran lampy oscyloskopowej powinien wykazywać długi I czas poświaty. Wówczas, nawet po zaniku napięcia badanego, przebieg na ekranie może być przez pewien czas obserwowany. Ze względu na to, że ekran o długim czasie poświaty jest bardzo czuły i delikatny, istnieje niebezpieczeństwo jego wypalenia przez promień elektronowy w stanie spoczynku, gdy nie ma przebiegu badanego. Dlatego w oscyloskopie takim promień - na czas stanu spoczynkowego - musi być wygaszany lub ustawiony z lewej strony, poza ekranem lampy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex