Strona Główna » Iveco

Serwis silników IVECO

Serwis i remonty wszystkich typów średnich i dużych silników IVECO pracujących w samochodach ciężarowych (powyżej 3.5t), autobusach, maszynach budowlanych (Hitachi, Fiat, Kobelco, New Holland i in.) oraz rolniczych i przemysłowych.

Serwisuje oraz remontujemy silnik przemysłowe. Rocznie obsługujemy min. 200 silników. Mamy bardzo bogate doświadczenie serwisowe. Remontujemy silniki dla największych firm transportowych, budowlanych oraz przemysłowych w Polsce.

Na wszystkie wykonane naprawy udzielamy pisemnych gwarancji.

Wykonujemy również przeglądy techniczne silników oraz dostarczamy wszystkie rodzaje filtrów do silników oraz maszyn.

Silnik IVECO

Iveco (Industrial Vehicles Corporation)- jest kontrolowaną przez koncern Fiat włoską firmą o zasięgu ogólnoświatowym, mającą swoją siedzibę w Turynie. Specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych, ciężarowych, wojskowych i silników samochodowych, autobusowych i przemysłowych. Za pośrednictwem firmy Iribus jest również jednym z czołowych producentów autobusów i podwozi autobusowych.

Koncern Iveco powstał w 1975 roku z połączenia działów produkcji samochodów ciężarowych takich przedsiębiorstw jak: Fiat Veicoli Industriali, Lancia Veicoli Industriali, OM, Unic i Magirus-Deutz AG. Dodatkowo w roku 1987 Iveco przejęło firme Astra specjalizującą się w produkcji ciężkich wywrotek i samochodów specjalnych.

Iveco poza produkowaniem pojazdów jest również dużym producentem silników dla innych firm motoryzacyjnych, a także firm produkujących łodzie, maszyny budowlane. Iveco dostarcza również silniki stacjonarne np. jako napęd generatorów elektrycznych. Są to silniki rodzin Sofim HPI, NEF, Kursor oraz Victor. W ramach przeprowadzonych restrukturyzacji produkujące silniki Iveco Motors weszło w skład spółki Fiat Powertrain Technologies.

Silniki Iveco są chętnie stosowane m.in. przez firmę Fogo, produkującą agregaty stacjonarne. Klienci coraz chętniej sięgają po produkty włoskiego koncernu, który zawdzięcza to dużej rozpoznawalności i wieloletniej obecności na rynku. Konstrukcja silników Iveco charakteryzuje się swoją czytelnością, co niezwykle ułatwia ich eksploatacje. Silniki Iveco są także dobrze przystosowane do ciągłej pracy pod pełnym obciążeniem. W maszynach budowlanych silniki Iveco znalazły zastosowanie m.in. w: Fiat-Hitachi FH200.3 ; Fiat-Hitachi FR220 ; Kobelco E305 ; New Holland W110 oraz w wielu innych maszynach.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex